logo_21.jpg, 82kB

Speciální výstava Praha Krč
23.8.2008

Rozhodčí : P.Řehánek, CZ (štěňata, dorost), T. Havelka, SK (ostatní třídy)

Kolie dlouhosrstá

BOB Tisha´s Black Minx von Old Tom

Psi třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně plemene Cute Kid Ever After - 26.2.2008 (Old Smokey des Beldones x Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mazankiewičová Lenka

VN Ready To Go African Gold - 8.3.2008 (Glen Morristone´s Hope Sweet Love, DtJCh x Old Golden Gates Lorien of Manico, DtJCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Bc.Reslerová Jitka + Ing.Brucknerová Monika, PhD.


Psi třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost plemene Born To Be Lago Benea - 17.1.2008 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x I Love You Noko Bohemia) ch. Gogolínová Jitka, m. Polanecká Jana

VN2 Be Chance Lago Benea - 17.1.2008 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x I Love You Noko Bohemia) ch. Gogolínová Jitka, m. Valihora Dušan

VN3 Cevin z Jasmínových hor - 24.12.2007 (Black Forester vom Traumland Woblitz-See, DtJCH x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Černovský Vít


Psi - třída mladých
V1, CAJC Zestful With You Noko Bohemia - 18.9.2007 (Nyitramenti Royal Gesture, HJCh x Do You Love Me Noko Bohemia, IntCh, CZCh, CZJCh) ch. Novák Jiří, m. Pleslová Věra

V2 Dombéro from Graslic Hills - 28.5.2007 (Alwin from Graslic Hills, IntCh, CZCh, KlubCh x Old Golden Gates Perfecta, CZJCh) ch. Valníčková Zuzana, m. Tylová Pavla

VD3 Star Light vom Adlerwappen - 12.9.2007 (Old Golden Gates Ferndale x Sunny-Grace vom Adlerwappen, VDHCh ) ch. Schulze Sylvia, D, m. Bc.Reslerová Jitka + Ing.Brucknerová Monika, PhD.

VD4 Quo Vadis African Gold - 10.10.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Here´s a Heart African Gold, CZJCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Gogolínová Jitka

VD One More Night African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Loský Ondřej

VD Fill Královský dar - 2.10.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Oriana Black Vermiko) ch. + m. Lindaurová Helena


Psi mezitřída
V1, CAC Embers Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. Kucková Libuše, m. Burdzigová Martina

V2, res. CAC Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

V3 Brian z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Nováková Marie

V4 Xony Blue Vermiko - 31.8.2006 (Aran z Vápencových skal x Halina Blue Vermiko) ch. Koubek Miloslav, m. Wasserbauer Petr

VD Axell Golden Bloom - 30.1.2007 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. Janýšková Zuzana, m. Němečková Pavla

VD Aim To Please Ever After - 1.4.2007 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic Hills, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mgr.Petrášková Lenka+Filounová Lenka

VD Csarlie od Dennynky - 29.8.2006 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Angelika Gold od Dennynky) ch. Setichovská Monika, m. Pelcová Věra

VD Artuš Lago Benea - 8.5.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x I Love You Noko Bohemia) ch. Gogolínová Jitka, m. Burda František

VD Ares Black Lago Benea - 8.5.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x I Love You Noko Bohemia) ch. Gogolínová Jitka, m. Gogolínová Jitka + Pleskač Jan


Psi třída otevřená
V1, CAC Ridley Noko Bohemia - 12.4.2006 (Chuck Norris Noko Bohemia, CZCh x Devil´s Doll Noko Bohemia, IntCh, CZCh) ch. Novák Jiří, m. Kolowratová Alena

V2, res. CAC Wizard Black Vermiko - 1.4.2006 (Sanssouci von Crottorf x Peggy Black Vermiko, CZCh) ch. Koubek Miloslav, m. Ruzhová Martina

V3 Akim Javánia - 11.2.2005 (Solar Danilo Alkami, CZCh x Bessy z Chýnovské jeskyně) ch. Nováková Jaroslava, m. Miksová Jana

V4 Keep Cool African Gold - 30.6.2006 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Here´s a Heart African Gold, CZJCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Crha Ladislav

VD English Shadow Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. Kucková Libuše, m. Kolářová Jiřina

VD Atrej z Lužické zahrady - 14.5.2006 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Dara Black Toronto Bohemia) ch. + m. Mgr.Rýdlová Lenka


Psi třída pracovní
V1, CAC Andy Black z Perlového údolí - 24.11.2002 (Al Santy Zlatý Lotos x Chanel Black Vermiko) ch. Pešinová Zuzana, m. Matoušková Tereza


Psi třída vítězů
V1, CAC, VSV Early Sunshine Hirundo, Y-CZ-SKCh - 5.4.2005 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Dreaming Dove Hirundo) ch. Němečková Zdeňka, m. PhDr.Pešátová Miroslava

V2 Night Moon ze Zlaté Jalny, CZ-SKCh - 9.2.2003 (Nyitramenti Captain Blood, HCh x Running Girly v.Belvedere, CZ-SK-HJCh) ch. Křečková Jarmila, m. Vetišková Dagmar


Psi třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh - 12.9.1999 (Ingledene Power of Love, GBCh x Kiss of Roses Alkami, CZJCh) ch. + m. Ouředníková Michaela

V2 Old Smokey des Beldones - 5.10.1998 (Ch.Silvermoor´s Highland Chief x Living Doll Des Beldones) ch. Foy Odile, F, m. Foy Odile, F



Feny třída štěňat
VN1 Celebrity Ever After - 26.2.3008 (Old Smokey des Beldones x Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJch) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Bc.Nývltová Eva


Feny třída dorostu
VN1 Blind Date Ever After - 1.12.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Clue from Graslic Hills, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Dobrovodská Lucia

VN2 Lada Princess Modrý Iris - 20.1.2008 (Lohrien Dream of Fluffy x Anabell Besednický vrh) ch. Kratochvílová Miroslava, m. Nátr Martin

VN3 Blond Cheyenne Ever After - 1.12.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Clue from Graslic Hills, CZJCh ) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mazankiewičová Lenka

VN4 Love of Scotia Modrý Iris - 20.1.2008 (Lohrien Dream of Fluffy x Anabell Besednický vrh) ch. + m. Kratochvílová Miroslava

VN Bamenda Blanch Aratinga - 17.2.2008 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Life of Kassiopeia) ch. Bc.Mecerová Petra, m. Šilhánová Tereza

N Comtesse Mia z Jasmínových hor - 24.12.2007 (Black Forester vom Traumland Woblitz-See, DtJCH x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Jaklová Alena


Feny třída mladých
V1, CAJC Countess Cessy Ronna Bohemia - 8.6.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Channy Gladys, CZCh) ch. Náhlovská Eva, m. Ing.Černý Václav

V2 Now or Never African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Matoušková Tereza

V3 New Face of African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Dušková Lucie + Reslerová Jitka

V4 Power of Love African Gold - 1.8.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Gift of Love African Gold) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Polívková Magdalena

V Carol z Mlýnského úvozu - 13.8.2007 (Bentley z Preintensteinu x Amber Girl Leawrey) ch. Vainarová Zuzana, m. Chrastná Eva

VD No Limits African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. PhDr.Pešátová Miroslava

VD Jenifer Krásná Louka - 25.9.2007 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Icecream Krásná Louka, SKJCh) ch. Ouředníková Michaela, m. Gogolínová Jitka


Feny mezitřída
V1, CAC Evanescent Love Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. Kucková Libuše

V2, res. CAC Almoust Famous Ever After - 1.4.2007 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic Hills, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mgr.Petrášková Lenka+Frolíková Ivana

V3 Over The Top African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Bc.Reslerová Jitka + Šebestová Hana

V4 Yesterday Love Noko Bohemia - 15.5.2007 (Go To Rocklynn Noko Bohemia, CZCh x Igrayne Noko Bohemia, CZCh) ch. Novák Jiří, m. MUDr.Hottmar Pavel

V Xana Blue Vermiko - 31.8.2006 (Aran z Vápencových skal x Halina Blue Vermiko) ch. Koubek Miloslav, m. Kubín Radek

V Wonderful Dream Windie of Kassiopeia - 10.12.2006 (Roysta´s Earth Wind´n´Fire x Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopeia) ch. Eggert Ina, D, m. Náhlovská Eva

V Of Course African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. PhDr.Pešátová Miroslava


Feny třída otevřená
V1, CAC, VSV, BOB, BIS Tisha´s Black Minx von Old Tom - 5.3.2005 (Malouine´s Singin´The Blues, IntCh, PL-DtCh, DtJCh x Caledonian Utopic Utisha) ch. Vogt Jolanta, D, m. Bc.Reslerová Jitka + Šebestová Hana

V2, res. CAC Gift of Love African Gold - 4.1.2004 (Big Gold Bear Noko Bohemia, CZ-SKCh x Annabella z Arcamony) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Polívková Magdalena + Bc.Reslerová Jitka

V3 Louisette Gold Moravia Classic - 5.3.2006 (Sanssouci v.Crottrof x Challenge Gold Moravia Classic,CZJCh) ch. Hemelík Jiří, m. Fišarová Věra

VD4 Wendy Black Vermiko - 1.4.2006 (Sanssouci v.Crottrof x Peggy Black Vermiko, CZCh) ch. Koubek Miloslav, m. Limberská Andrea

VD Amálka z Lužické zahrady - 14.5.2006 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Dara Black Toronto Bohemia) ch. Mgr.Rýdlová Lenka, m. MUDr.Rokos Tomáš

VD Alessia Irejan Irecoll - 27.10.2004 (Queenlike Pet ze Zlaté Jalny x Pepsi Princess ze Zlaté Jalny) ch. Janečková Irena, m. Malkusová Alžběta


Feny třída vítězů
V1, CAC Beata Královský dar, CZCh - 17.11.2003 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Lovesong Danilo Alkami) ch. + m. Lindaurová Helena

V2 Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh - 12.2.2003 (Manico´s Wind and Fire, H-HrCh, HJCh x Silver Dream All My Loving, IntCh, HCh, HJCh) ch. Papp Judit, H, m. Šebestová Hana + Reslerová Jitka


Feny třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán Fantasia Krásná Louka, CZCh, CZJCh - 13.9.1999 (Ingledene Power of Love, GBCh x Utterly Blue Alkami, CZCh) ch. + m. Ouředníková Michaela



Rozhodčí : T.Havelka, SK

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Delikatesa Nirreterrit

Psi třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost plemene Blue Moon Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit, CZ-SKJCh x Helga Neitin Wellamo, PLJCh) ch. Ing. Fránková Lenka, m. Pavlíková Erika + Ing.Fránková Lenka


Psi třída mladých
V1, CAJC Baden Baden Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Borošová Hana

V2 Black Odie z Roztockého zámku - 5.10.2007 (Natalain Nightfall, CZJCh x Ellen Krásná Louka) ch. Bajerová Marta, m. Polehňáková Adéla

V3 Bugatti z Roztockého zámku - 5.10.2007 (Natalain Nightfall, CZJCh x Ellen Krásná Louka) ch. Bajerová Marta, m. Kroupová Markéta

VD4 Bahrain Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Veselá Zuzana


Psi mezitřída
VD1 Arnold of Bohemia Balada - 1.6.2007 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers, CZCh, CZ-SK-LJCh x Gaya Krásná Louka, CZ-SKJCh) ch. Havlíčková Sabina, m. Drdová Markéta


Feny třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně plemene Flying Heartbreakers Famous Blue Rose - 25.4.2008 (Turella´s Winston x Bluebell del Castelgavone) ch. Paulus Monique, L, m. Velková Tereza


Feny třída dorostu
VN1 Blue Sky Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit, CZ-SKJCh x Helga Neitin Wellamo, PLJCh) ch. Ing. Fránková Lenka, m. Michalíčková Petra


Feny třída mladých
V1, CAJC Aura z Tau´Ri - 16.6.2007 (Day Dream Krásná Louka, CZ-PLCh, CZ-PLJCh x Čarodějka Nirreterrit) ch. + m. Zimová Dana


Feny mezitřída
V1 Dupi Dup Nirreterrit - 2.12.2006 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Matějková Hana

V2 Artemis of Bohemia Balada - 6.1.2007 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers, CZCh, CZ-SK-LJCh x Gaya Krásná Louka, CZ-SKJCh) ch. Havlíčková Sabina, m. Tvrdí Šárka a Miroslav


Feny třída otevřená
V1, CAC, VSV, BOB Delikatesa Nirreterrit - 2.12.2006 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Petrušková Ilona

V2, res. CAC Selbit Elsy Elegia - 21.12.2006 (Sandcastle´s Jump The Gun, RUS-ESTCh x Selbit Welsy, RUS-ESTCh) ch. Raschikhmarova T.V., RUS, m. Levová Alena

V3 Čarodějka Nirreterrit - 12.7.2005 (Markylla´s Magic Star Award, IntCh, LCh x Bayla Bayla Nirreterrit, SKJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Zimová Dana

VD4 Mighty´s Spring Meadow Clear As Day - 6.11.2006 (Zenith of Fame Fantazija, SKJCh x Wesayso Lucky Number Seven, SKCh, KlubCh, SKJCh) ch. Semianová Jana, SK, m. Hambergerová Šárka


Feny třída pracovní
V1, CAC Corpus Delicti Nirreterrit - 24.12.2004 (Jack Mack´s Difyr de Dannan, DtCh, DtJCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Boháčová Magda


Feny třída vítězů
V1, CAC Coffee Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLHCh - 17.10.2002 (Enrico vom Ihlpol, IntCh, CZ-SK-Ach, CZ-SKJCh x Poulsgaard´s Born To Be Wild, CZCh) ch. + m. Ouředníková Michaela



Rozhodčí : P. Řehánek, CZ

Šeltie

BOB Käpälakoplan Moonstone, CZJCh

Psi třída štěňat
VN Obelix z Karlova hrádku - 16.4.2008 (Genius vom Pommernring x Jasněnka z Karlova hrádku) ch. Musílková Ivana, m. Nováková Daniela


Psi třída dorostu
VN1 Chip z Josefovské pevnosti - 19.12.2007 (Cedrik z Dřevěné chaloupky x Febe z Josefovské pevnosti) ch. Plíštilová Eva, m. Fortuníková Tereza


Psi třída mladých
V1, CAJC Diskito z Dřevěné chaloupky - 5.6.2007 (Eternity of The Golden Fir x Happy Chance z Ďáblovy studánky, CZJCh) ch. Sčebelová Marie, m. Kalous Radek

V2 Iggy Zelečské vrchy - 29.5.2007 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Elly Zelečské vrchy) ch. Boháčová Věra, m. Dr. Šíp Miroslav

V3 Coctail z Ďáblovy studánky - 21.5.2007 (Rigoberto z Černé hlásky x Only Bi Blue z Ďáblovy studánky) ch. Svobodová Mlada, m. Gregorová Jana

VD Coolio z Jasmínových hor - 13.9.2007 (Scandyline Uncommon Story, CZCh, CZJCh x Leydy Hlinecký svah) ch. Kolátková Monika, m. Ing. Novotný Miroslav

VD Ikarus ze Souhvězdí Orionu - 10.5.2007 (Aaron ze Souhvězdí Orionu x Evening Star ze Shetlandů) ch. Vaněčková Milada, m. Davidová Ivana


Psi mezitřída
V1, CAC, VSV, BOB Käpälakoplan Moonstone, CZJCh - 9.5.2007 (Moorwood Caribean Blue Lover, Ch x Sunsweet Pin Up Girl) ch. Haapsaari Kitta, FIN, m. Heřmanová Zdeňka

V2, res. CAC Käpälakoplan Phantom - 10.4.2007 (Logan Isle Time To Dream x Carmylie Blue Mist at Kapalakopla) ch. Haapsaari Kitta, FIN, m. Tučková Dana

VD3 Beduin z Ďáblovy studánky - 14.5.2007 (Lundecock´s Watermark x Kimona z Ďáblovy studánky) ch. Svobodová Mlada, m. Grundová Kateřina


Psi třída otevřená
V1, CAC Elliot von Crottorf - 29.7.2005 (Ariom Socrates, IntCh x Isidora-Black von Crottorf) ch. von Hahn Dina, D, m. Fialovi Mgr.Dana a MVDr.Vladimír

V2, res. CAC Hocus-Pocus Smaal Kim - 8.5.2004 (Dippersmoor Dignified, IntCh, B-NLCh x Orchidea Black z Ďáblovy studánky), ch. Ing.Koláček Zdeněk, m. Miřátská Pavlína

V3 Dominno z Heřmanova dvora - 1.12.2006 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. Heřman Miloš, m. Tučková Dana

V Max Janivan - 1.5.2006 (Candy ze Skalní vyhlídky, BiHCh x Eyreen Gold Klapaté ouško, CZCh, CZJCh) ch. + m. Kratochvílová Ivana

V Prince Persy z Benešovské zahrady - 13.7.2006 (Candy ze Skalní vyhlídky, BiHCh x Jessie Joy Gold z Benešovské zahrady, BiHCh) ch. Semerádová Dagmar, m. Čapková Eva

V Zirl Black Vlčí žleb - 17.2.2005 (Dick Black Vlčí žleb x Oradea Blue Vlčí žleb) ch. Matějek Josef, m. Musílková Ivana

VD Felix ze Souhvězdí Orionu - 21.8.2006 (Excellent Enigma Smiling x Samantha ze Shetlandů) ch. Vaněčková Milada, m. Procházková Soňa

VD Baron Batty Fort Fox - 15.4.2005 (Icy Magic Sněžný tygr, IntCh, CZ-SKCh, SK-CZJCh x Irma Ivy Black z Benešovské zahrady) ch. Lišková Vlasta, m. Bernardová Nicol

VD Sorbonne Hedvábný sen - 23.9.2004 (Icy Magic Sněžný tygr, IntCh, CZ-SKCh, SK-CZJCh x Orchidea Black Hedvábný sen) ch. Haufová Vlasta, m. Vítková Silvia

VD Trinidad Hedvábný sen - 16.6.2006 (Navigator Hedvábný sen x Orchidea Black Hedvábný sen) ch. Haufová Vlasta, m. Hodková Gabriela


Psi třída vítězů
V1, CAC Nifty Merlin z Ďáblovy studánky, CZCh - 6.9.2004 (Rock´n´Roll z Ďáblovy studánky x Cascade z Ďáblovy studánky, CZ-SKJCh) ch. Svobodová Mlada, m. Eis Michal

V2, res. CAC Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy - 14.6.2006 (Grandgables Dressed to Impress x Nancy Nymph ze Shetlandů) ch. + m. Tučková Dana


Feny třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně plemene Sunny Princess z Benešovské zahrady - 20.4.2008 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Only Ornela z Benešovské zahrady, Ch, JCh) ch. Semerádová Dagmar, m. Fantová Alena

VN2 Scarlet Star z Benešovské zahrady - 20.4.2008 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Only Ornela z Benešovské zahrady, Ch, JCh) ch. Semerádová Dagmar, m. Ricci Monika

VN3 Popelka z Karlova hrádku - 17.4.2008 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. Musílková Ivana, m. Motyčková Dana

VN4 Opavie z Karlova hrádku - 16.4.2008 (Genius vom Pommernring x Jasněnka z Karlova hrádku) ch. Musílková Ivana, m. Lanšperková Miroslava

VN Pampeliška z Karlova hrádku - 17.4.2008 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. Musílková Ivana, m. Nováková Alena

VN Odysea z Karlova hrádku - 16.4.2008 (Genius vom Pommernring x Jasněnka z Karlova hrádku) ch. Musílková Ivana, m. Musílková Ivana


Feny třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost plemene Limi Eldia Slapská alej - 24.12.2007 (Elliot v.Crottorf x Diana Arahen Slapská alej) ch. Mgr.Fialová Dana, m. Ludvíková Kateřina

VN2 Britney z Duhové aury - 9.1.2008 (Craven ze Skalní vyhlídky, IntCh, CZCh, BiHCh x Ygrande Black Vlčí žleb) ch. Sedláček Miroslav, m. Zelenková Marie

N Ellie Mae od Růžové vily - 31.1.2008 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers, CZJCh x Auriga Drsná Vysočina) ch. Ricci Monika, m. Vítková Silvia

N Barbie z Duhové aury - 9.1.2008 (Craven ze Skalní vyhlídky, IntCh, CZCh, BiHCh x Ygrande Black Vlčí žleb) ch. Sedláček Miroslav, m. Sedláčková Helena


Feny třída mladých
V1, CAJC Devil´s Duty z Ďáblovy studánky - 30.8.2007 (Mystic Moonlight Black Martini Bianco x Josephine z Ďáblovy studánky, CZJCh) ch. Svobodová Mlada, m. Tothová Kateřina

V2 Rachel ze Zlaté Hvězdy - 23.7.2007 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky, CZ-SK-MNE-BiHCh, KlubCh, CZJCh x Hanny ze Zlaté hvězdy, BiHCh) ch. + m. Tučková Dana

V3 Antika z Ďáblovy studánky - 11.5.2007 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers, CZJCh x Duplicate z Ďáblovy studánky, CZCh, CZJCh) ch. Svobodová Mlada, m. Bednaričová Vlasta

V4 Romance ze Zlaté hvězdy - 23.7.2007 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky, CZ-SK-MNE-BiHCh, KlubCh, CZJCh x Hanny ze Zlaté hvězdy, BiHCh) ch. + m. Tučková Dana

VD Amanda Mendy Bonny Dux - 27.2.2007 (Irate Jack Bohemia Platina x Alison Shape Balambi) ch. Fantová Alena, m. Krnáčová Radka

VD Berenica Bella Bonny Dux - 2.11.2007 (Zirl Black Vlčí žleb x Alison Shape Balambi) ch. Fantová Alena, m. Lanšperková Miroslava

VD Claudie od Belinky - 14.5.2007 (Milesend Broomhouse Antique Gold, CZCh x Daisy Gold Smaal Kim) ch. Dudová Šárka, m. Pešková Lenka

VD Freezy Fatima Fort Fox - 27.4.2007 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky, CZ-SK-MNE-BiHCh, KlubCh, CZJCh x Irma Ivy Black z Benešovské zahrady) ch. Lišková Vlasta, m. Stupčuková Lenka


Feny mezitřída
V1, CAC, VSV Madlenka z Karlova hrádku - 11.11.2006 (Dux z Vesničky u hranic, CZCh, CZJCh x Alka z Trmických polí) ch. Musílková Ivana, m. Nováková Alena

V2, res. CAC Apoléna z Pozdeňské vísky - 11.11.2006 (Red Ring-O-Bell ze Shetlandů x Cinda z Vesničky u hranic) ch. Motyčková Dana, m. Lanšperková Miroslava

V3 Atlantida z Ďáblovy studánky - 11.5.2007 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers, CZJCh x Duplicate z Ďáblovy studánky, CZCh, CZJCh) ch. Svobodová Mlada, m. Ricci Monika

V4 Laura Lei Gold Šerlův dvůr - 12.5.2007 (Harvey Dian Slapská Alej x Iris Hlinecký svah) ch. Šerlová Marie, m. Hlávková Jana

V Dollores z Heřmanova dvora - 1.12.2006 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. + m. Heřmanová Zdeňka

VD Cat Chenka Koryfej - 10.2.2007 (Midnight Mail z Ďáblovy studánky x Elisa Doolittle Smaal Kim) ch. Dubovská Magda, m. Patočková Irena


Feny třída otevřená
V1, CAC Alison Shape Balambi - 18.9.2004 (Petr Pan Sněžný tygr, CZCh, CZ-SKJCh x Shakira Sněžný tygr) ch. Balejová Andrea, m. Fantová Alena

V2, res. CAC Audi Bohemia Calvados - 7.4.2006 (Marvitholl Iskander, Balt-LT-LVCh, LV-ESTJCh x Gwendy Zelečské vrchy) ch. Jonáková Jana, m. Uher Michal

V3 Kelly-Gold Šerlův dvůr - 10.10.2006 (Bobin Gold Šerlův dvůr x Eimi Šerlův dvůr) ch. + m. Šerlová Marie

VD4 Yessabell z Černé hlásky - 16.3.2006 (Jack Gold ze Sedlmajerovy vily x Kira Gold ze Shetlandů) ch. Němečková Jaroslava, m. Vítková Silvia

VD Desiree od Růžové vily - 29.1.2007 (Candy ze Skalní vyhlídky, BiHCh x Auriga Drsná Vysočina) ch. Ricci Monika, m. Kudža Michal


Feny třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán Decent Dolly z Benešovské zahrady - 25.10.1999 (Irate Jack Bohemia Platina x Andromeda Blue z Benešovské zahrady) ch. Semerádová Dagmar, m. Setichovská Monika